Памет G.SKILL Ripjaws V Black 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-32GVK GSKILL-F4-3200C16D-32GVK
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 257473
Вземи супер отстъпка:
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 3200 MHz |
| Латентност | CL16 |
| Волтаж | 1.2 V |
| Архитектура | Dual channel |
| Разпространител на топлина | Да |
| Други характеристики | небуферирана non-ECC |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | GSKILL-F4-3200C16D-32GVK |
Памет G.SKILL Ripjaws V Black 32GB(2x16GB) DDR4 PC4-25600 3200MHz CL16 F4-3200C16D-32GVK
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F No.69 Dongxing Rd, Xinyi Dist., Taipei City 11070, Taiwan |