Памет G.SKILL Trident Z5 Black RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7600MHz CL36 GSKILL-F5-7600J3646-TZ5RK
Топ цена
Размер: 32 GB
Честота: 7600 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL36
Волтаж: 1.4 V
Подходящо за: Настолен компютър
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 694013
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 7600 MHz |
| Латентност | CL36 |
| Волтаж | 1.4 V |
| Архитектура | Dual channel |
| Разпространител на топлина | Да |
| Други характеристики | небуферирана non-ECC |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | GSKILL-F5-7600J3646-TZ5RK |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 8F No.69 Dongxing Rd, Xinyi Dist., Taipei City 11070, Taiwan |