- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- HP
- HP 16GB DDR4-2666 DIMM (ID: 501532)
Памет HP 16GB DDR4-2666 DIMM 3TK83AA
изчерпано
Размер: 16 GB
Честота: 2666 MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 501532
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Проектиран за |
HP 280 G3
280 G4 280 G5 285 G3 290 G2 290 G3 290 G4 295 G6 HP Desktop Pro A 300 G3 Pro A G2 Pro A G3 Pro 300 G6 HP EliteDesk 705 G4 (DIMM) 705 G5 (DIMM) 800 G4 (DIMM) 800 G5 (DIMM) 800 G6 (DIMM) 805 G6 (DIMM) HP Engage Flex Pro Retail System Flex Pro-C Retail System HP ProDesk 400 G5 (DIMM) 400 G6 (DIMM) 400 G7 (DIMM) 405 (DIMM) 405 G6 (DIMM) 600 G4 (DIMM) 600 G5 (DIMM) HP Workstation Z1 G5 Entry Z1 G6 Entry |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 2666 MHz |
| ECC registered | Non-ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Допълнителна информация | Unbuffered |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | 3TK83AA |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив