- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Kingston
- KINGSTON 128GB 6400MT (ID: 701929)
Памет KINGSTON 128GB 6400MT KF564R32RBE2K4-128
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 128 GB
Честота: 6400 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL32
Волтаж: 1.4 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
41 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701929
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 128 GB |
| Package type | DRAM memory kit |
| Честота | 6400 MHz |
| Латентност | CL32 |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.4 V |
| Архитектура | Quad channel |
| Конфигурация на модула | 4096 x 80 |
| Конфигурация на чипа | X8 |
| Разпространител на топлина | Не |
| Покритие | Gold |
| Цвят | Black |
| Допълнителна информация | Black PCB, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD extended profiles for overclocking (EXPO), dual rank, plug n play, overclockable ECC, Serial Presence Detect (SPD), registered |
| Други характеристики | регистрирана ECC (RDIMM), Intel XMP 3.0, AMD EXPO |
| Височина | 31.25 mm |
| Ширина | 133.35 mm |
| Дълбочина | 3.85 mm |
| Стандарти | RoHS, halogen-free, JEDEC |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | KF564R32RBE2K4-128 |
Виж повече
Допълнителна информация
- High speeds paired with low latencies for insane performance
With speeds up to 5333 MT/s paired with quick CL13 - CL20 timings help your AMD or Intel-based system power through games, video editing, and broadcasting, Renegade DDR4 is the choice for overclockers, PC builders, and gamers. - Optimized for Intel with XMP
Intel Extreme Memory Profile technology makes overclocking a breeze. Simply select one of the built-in, hand-tuned profiles in your BIOS to get the benefits of overclocking without having to manually adjust the memory timings yourself. - Ready for AMD Ryzen
Get memory that's Ready for Ryzen and will seamlessly integrate with your AMD-based system. - Fierce black aluminum heat spreader
The dense black aluminum heat spreader and matching black PCB keeps your rig running and looking cool.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка