- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Kingston
- KINGSTON 16GB DDR4-2666MHz Reg ECC Module (ID: 201602)
Памет KINGSTON 16GB DDR4-2666MHz Reg ECC Module KCS-UC426/16G
изчерпано
Размер: 16 GB
Честота: 2666 MHz
Тип: DDR4
Латентност: CL19
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 201602
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Проектиран за |
Cisco UCS B480 M5 Blade Server
C125 M5 C220 M5 LFF C220 M5SN SFF C240 M5 LFF Rack Server C240 M5 LFF Rack Server (Tracer) C240 M5 Rack Server for Microsoft Azure Stack C240 M5 SFF Rack Server C240 M5L Rack Server for Microsoft Azure Stack C480 M5 Standard Base Chassis C480 ML M5 S3260 M5 Server Node with I/O Expander configurable S3260 Storage Server SmartPlay Select B200 M5 (Not sold standalone) SmartPlay Select B200 M5 Advanced 3 SmartPlay Select B200 M5 Basic 1 SmartPlay Select B200 M5 Basic 1 (Tracer) SmartPlay Select B200 M5 High Frequency 2 SmartPlay Select B200 M5 High Frequency 3 SmartPlay Select B200 M5 High Frequency 3 (Tracer) SmartPlay Select B200 M5 Standard 1 (Tracer) SmartPlay Select C220 M5 High Core 1 SmartPlay Select C220 M5 Standard 1 SmartPlay Select C220 M5S Basic 1 (Tracer) SmartPlay Select C220 M5SX Advanced 2 SmartPlay Select C220 M5SX Advanced 2 (Tracer) SmartPlay Select C220 M5SX Advanced 3 SmartPlay Select C220 M5SX Advanced 4 SmartPlay Select C220 M5SX Advanced 5 SmartPlay Select C220 M5SX Basic 1 SmartPlay Select C220 M5SX Basic 2 SmartPlay Select C220 M5SX Basic 3 SmartPlay Select C220 M5SX Basic 4 SmartPlay Select C220 M5SX Expansion Pack 2 SmartPlay Select C220 M5SX High Core 2 SmartPlay Select C220 M5SX Standard 2 (Tracer) SmartPlay Select C220 M5SX Standard 3 SmartPlay Select C220 M5SX Standard 4 SmartPlay Select C240 M5 Standard 1 SmartPlay Select C240 M5L High Frequency 1 SmartPlay Select C240 M5L High Frequency 2 SmartPlay Select C240 M5L Standard 1 SmartPlay Select C240 M5L Standard 2 SmartPlay Select C240 M5L Standard 3 SmartPlay Select C240 M5L Standard 4 SmartPlay Select C240 M5SX Advanced 1 SmartPlay Select C240 M5SX High Frequency 2 SmartPlay Select C240 M5SX Standard 2 SmartPlay Select C240 M5SX Standard 3 SmartPlay Select C240 M5SX Standard 4 SmartPlay Select C240 M5SX Standard 5 SmartPlay Select C240 M5SX Standard 6 |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 2666 MHz |
| Латентност | CL19 |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Конфигурация на модула | 2048 x 72 |
| Покритие | Gold |
| Допълнителна информация | Registered |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | KCS-UC426/16G |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив