- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Kingston
- KINGSTON 48GB 7200MT (ID: 689150)
Памет KINGSTON 48GB 7200MT KF572C38RSAK2-48
изчерпано
Размер: 48 GB
Честота: 7200 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL38 (38-44-44)
Волтаж: 1.1 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
10 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 689150
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 48 GB |
| Package type | DRAM memory kit |
| Честота | 3600 MHz |
| Латентност | CL38 (38-44-44) |
| ECC registered | On-die ECC |
| Волтаж | 1.1 V |
| Конфигурация на модула | 3072 x 64 |
| Конфигурация на чипа | X8 |
| Покритие | Gold |
| Цвят | Black, silver |
| Допълнителна информация |
Heat sink
single rank aluminium heat spreader Black PCB ASUS Aura Sync support MSI Mystic Light RGB support Gigabyte RGB Fusion support ASRock Polychrome support Kingston FURY CTRL support Kingston FURY Infrared Sync Technology Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) built-in Power Management IC (PMIC) unbuffered |
| Други характеристики | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 7200 MHz - 1.45 V - CL38 - 38-44-44 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 6400 MHz - 1.4 V - CL32 - 32-39-39 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 6000 MHz - 1.35 V - CL32 - 32-38-38 |
| Височина | 44 mm |
| Ширина | 133.35 mm |
| Дълбочина | 7.66 mm |
| Стандарти | UL 94 V-0, JEDEC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | KF572C38RSAK2-48 |
Виж повече
Допълнителна информация
- Dynamic RGB lighting effects
Let your inner light shine and bring your battle station to life with smooth, stunning, RGB lighting effects. - Kingston FURY Infrared Sync Technology
Easily keep your RGB effects synced without the need for additional cables thanks to Kingston FURY's patented Infrared Sync Technology. - Fierce black aluminum heat spreader
The dense black aluminum heat spreader and matching black PCB keep your rig running and looking cool. - Optimized for Intel with XMP
Intel Extreme Memory Profile technology makes overclocking a breeze. Simply select one of the built-in, hand-tuned profiles in your BIOS to get the benefits of overclocking without having to manually adjust the memory timings yourself. - Ready for AMD Ryzen
Get memory that's Ready for AMD Ryzen and will seamlessly integrate with your AMD-based system. A reliable, compatible performance boost for your build.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка