- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- Micron
- Micron DDR4 VLP ECC UDIMM 16GB 2Rx8 3200 CL22 (ID: 705764)
Памет Micron DDR4 VLP ECC UDIMM 16GB 2Rx8 3200 CL22 MTA18ADF2G72AZ-3G2R
изчерпано
Размер: 16 GB
Честота: 3200MHz
Тип: DDR4
Латентност: CL22
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 705764
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 3200MHz |
| Латентност | CL22 |
| Волтаж | 1.2 V |
| Модули | 1 |
| tRCD | 22 |
| tRP | 22 |
| Допълнителна информация |
Небуферирана
Dual Rank |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | MTA18ADF2G72AZ-3G2R |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 89 206048-0 |
| Адрес | Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH Leopoldstrasse 250B Munich 80807 Germany |
| Уебсайт | https://www.micron.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив