- Начало
- PC Компоненти
- Памети
- QNAP
- QNAP 8GB ECC DDR4 RAM 2666 MHz UDIMM supply for TS-983XU TS-983XU-RP TS-883XU TS-883XU-RP TS-1283XU-RP TS-1683XU-RP TS-2483XU-RP (ID: 218126)
Памет QNAP 8GB ECC DDR4 RAM 2666 MHz UDIMM supply for TS-983XU TS-983XU-RP TS-883XU TS-883XU-RP TS-1283XU-RP TS-1683XU-RP TS-2483XU-RP RAM-8GDR4ECP0-UD-2666
изчерпано
Размер: 8 GB
Честота: 1333 MHz
Тип: DDR4
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 218126
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Проектиран за |
QNAP TS-1283XU-RP
TS-1683XU-RP TS-2483XU-RP TS-883XU TS-883XU-RP TS-983XU TS-983XU-RP |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 8 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 1333 MHz |
| ECC registered | ECC |
| Волтаж | 1.2 V |
| Конфигурация на модула | 1024 X 72 |
| Конфигурация на чипа | 1024 x 8 |
| Допълнителна информация | Unbuffered |
| Стандарти | RoHS |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | RAM-8GDR4ECP0-UD-2666 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Europäisches Headquarter: Karl-Arnold-Straße 26, 47877 Willich |
| Уебсайт | https://www.qnap.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка