- QNAP RAM-16GDR4A0-UD-2400 16GB DDR4 RAM 2400MHz UDIMM (ID: 425481)
Памет QNAP RAM-16GDR4A0-UD-2400 16GB DDR4 RAM 2400MHz UDIMM RAM-16GDR4A0-UD-2400
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 1200 MHz
Тип: DDR4 SDRAM
Волтаж: 1.2 V
Подходящо за: Настолен компютър
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 425481
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолен компютър |
| Вид | DIMM 288-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Package type | DRAM memory module |
| Честота | 1200 MHz |
| ECC registered | Non-ECC |
| Волтаж | 1.2 V |