Памет Transcend 16GB JM DDR4 2666Mhz SO-DIMM 1Rx8 2Gx8 CL19 1.2V JM2666HSE-16G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB (1x16 GB)
Честота: 2 666 MHz
Тип: DDR4
Подходящо за: Лаптопи
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 164283
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM 260 pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB (1x16 GB) |
| Честота | 2 666 MHz |
| Други характеристики | Standard: JEDEC; DRAM 2Gx8; Rank 1Rx8; Volagate: 1.2V; PCB Height 1.18 inches |