Памет Transcend 16GB JM DDR4 3200Mhz U-DIMM 1Rx8 2Gx8 CL22 1.2V JM3200HLE-16G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 16 GB
Честота: 3200 MHz
Тип: DDR4
Подходящо за: Настолни компютри
(0)
Купи и събери
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 176307
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Вид | Long-DIMM: 288 pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 16 GB |
| Честота | 3200 MHz |
| Други характеристики | PCB Height 1.23 inches; DRAM: 2Gx8, Rank x Org: 1Rx8, Operating Temperature: Standard Temperature: 0°C ~ 85°C, Voltage: 1.2V |