Памет Transcend 32GB JM DDR5 5600 U-DIMM 2Rx8 2Gx8 CL46 1.1V JM5600ALE-32G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 32 GB
Честота: 5600 MHz
Тип: DDR5
Латентност: CL46
Волтаж: 1.1 V
Подходящо за: Настолни компютри
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 688174
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Настолни компютри |
| Вид | Unbuffered Long-DIMM, 288 pin |
| Тип | DDR5 |
| Размер | 32 GB |
| Честота | 5600 MHz |
| Латентност | CL46 |
| Волтаж | 1.1 V |