Памет Transcend 4GB 260pin SO-DIMM DDR4 2666 1Rx8 512Mx8 CL19 1.2V JM2666HSH-4G
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Размер: 4GB (1x4GB)
Честота: 2 666 MHz
Тип: DDR4
Подходящо за: Лаптопи
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 183150
Вземи супер отстъпка:
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Вид | Unbuffered SO-DIMM 260-pin |
| Тип | DDR4 |
| Размер | 4GB (1x4GB) |
| Честота | 2 666 MHz |
| Други характеристики | CL19; 1Rx8; Component Composition: 512Mx8; Voltage: 1.2V; |