- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Раници
- Asus
- Asus AP4600 BACKPACK (ID: 879337)
Раница Asus AP4600 BACKPACK 90XB08L0-BBP050
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Подходящо за: Лаптопи
Тип: Раница
Подходящи размери: до 16" ;NB Compartment Size:...
Материал: Polyester
Цвят: Сив
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 879337
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Подходящо за | Лаптопи |
| Тип | Раница |
| Подходящи размери | Up to 16" ;NB Compartment Size: 32.2 x 27.1 x 4.5 cm |
| Размери | 43 x 30 x 10 cm |
| Закопчаване | Цип |
| Материал | Polyester |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 0.45 kg |
| Гаранция | 12 месеца |
| Код на продукта | 90XB08L0-BBP050 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка