- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Ролетки
- Ermenrich
- Лазерен измерител Ermenrich Reel GE80 (ID: 788705)
Ролетка Лазерен измерител Ermenrich Reel GE80 83077
площ, обем и ъгли. Функция с използване на Питагоровата теорема. Измерване на разстояние: до 80 метра
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 788705
Характеристики
| Тип | Ролетка |
| Unit | ft, in, m |
| Scan mode |
|
| Measurement range | 0,05–80 m |
| Measurement precision | ±2 mm |
| Volume measurement |
|
| Angle measurement |
|
| Area measurement |
|
| Laser target | 620–690 nm, <1 mW, клас 1 |
| Refference point | задна/предна (горна/долна) |
| Батерия | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Живот на батерията | > 5000 измервания |
| Размери | 17x11x4 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 83077 |
Виж повече
Допълнителна информация
<p>Лазерният измерител Ermenrich Reel GE80 е универсален измервателен инструмент, който е полезен за много инженерни, строителни, ремонтни и битови задачи. Той Ви предоставя възможност не само да измервате точно дължина, но така също да изчислявате обем, площ и ъгли. Добавена е функция с използване на Питагоровата теорема, ако не може да бъде измерено разстоянието по права линия (например при наличие на препятствия по пътя на лазерния лъч). В този случай уредът извършва изчисления на базата на междинни измервания.</p>
<p>Уредът се захранва със стандартни батерии с размер AAA. С един комплект батерии могат да се направят 5000 измервания. Индикатор за нисък заряд на батерията ще Ви предупреди за това, че трябва да се сменят батериите. Резултатите от измерването се показват на екрана на 4 реда и се съхраняват в паметта на уреда.</p>
<p><strong>Основни характеристики:</strong></p>
<ul>
<li>Измерване на разстояния, площ, обем и ъгли</li>
<li>Функция с използване на Питагоровата теорема за измерване при трудни условия</li>
<li>Режими на единично измерване и на непрекъснато сканиране</li>
<li>Захранва се с батерии с размер ААА, като с един комплект могат да се направят до 5000 измервания</li>
<li>Голям екран, прости органи за управление</li>
</ul>
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | In Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, Postal Code 102 00 |
| Адрес | Levenhuk Optics Ltd. |
| Уебсайт | https://bg.levenhuk.com/info/brands/ermenrich/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив