- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Ролетки
- Ermenrich
- Лазерен измерител Ermenrich Reel PLUS GK40 (ID: 901020)
Ролетка Лазерен измерител Ermenrich Reel PLUS GK40 85321
ID: 901020
| Тип | Ролетка |
| Unit | m2, sq. ft., sq. in. |
| Scan mode |
|
| Measurement range | 0,05–40 m |
| Measurement precision | ±2 mm |
| Volume measurement |
|
| Area measurement |
|
| Laser target | 620–690 nm, <1 mW, клас 1 |
| Refference point | задна/предна (горна/долна) |
| Батерия | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Живот на батерията | > 5000 измервания |
| Размери | 16x10x4 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 85321 |
Лазерният измерител Ermenrich Reel PLUS GK40 се използва за решаване на много строителни, ремонтни, инженерни и битови задачи. Той Ви предоставя възможност за извършване на точни измервания в рамките на 40 метра и изчисление на обем и площ. За измерване при трудни условия, когато е невъзможно правилното разполагане на измервателния уред, има функция с използване на Питагоровата теорема, при която се използват индиректни измервания и същата помага за изчисляване на разстоянието до желаната точка. Уредът има също и нивелир с мехурче, който може да се използва за прецизен монтаж на измервателния уред, както и като самостоятелен инструмент.
На екрана се показват 3 реда с данни, а резултатите могат да се получат в метри, футове или инчове. Предишните измервания се съхраняват в памет, която е достатъчна за 20 групи. Захранване: Батерии с размер ААА; комплектът е достатъчен за 5000 измервания. Функцията за автоматично изключване помага за пестене на енергията на батериите. Индикаторът за заряда на батериите ще Ви информира кога е необходимо да смените батериите.
Основни характеристики:
- Измерване разстояние, площ, обем; функция с използване на Питагоровата теорема
- Измервателен диапазон от 0,05 до 40 метра
- Хоризонтален нивелир с мехурче
- Памет за 20 групи измервания
- Автоматично изключване; индикатор за изтощена батерия
| Контакт | In Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, Postal Code 102 00 |
| Адрес | Levenhuk Optics Ltd. |
| Уебсайт | https://bg.levenhuk.com/info/brands/ermenrich/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.