- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Ролетки
- Ermenrich
- Лазерен измерител Ermenrich Reel PLUS GS40 (ID: 901025)
Ролетка Лазерен измерител Ermenrich Reel PLUS GS40 86257
ID: 901025
| Тип | Ролетка |
| Unit | m2, sq. ft., sq. in. |
| Scan mode |
|
| Measurement range | 0,05–40 m |
| Measurement precision | ±2 mm |
| Volume measurement |
|
| Area measurement |
|
| Laser target | 620–690 nm, <1 mW, клас 1 |
| Refference point | задна/предна (горна/долна) |
| Батерия | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Живот на батерията | > 5000 измервания |
| Размери | 17x4x11 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 86257 |
Лазерният измерител Ermenrich Reel PLUS GS40 е универсален измервателен инструмент за ремонт и строителство, компактен и практичен благодарение на простите органи за управление и разнообразните полезни функции. Уредът предоставя възможност за точно измерване на разстояние, включително при трудни условия, където е невъзможно да се насочи лазерът към желаната точка по права линия. За такива измервания се използва функцията с използване на Питагоровата теорема, която осигурява възможност за изчисляване разстоянието с помощта на индиректни измервания.
Други полезни функции на измервателния уред: изчисляване на площта и обема на помещения и обекти, функция за събиране и изваждане, единично измерване или непрекъснато сканиране. Данните се показват на екрана в метри, футове или инчове. В паметта на уреда могат да се съхраняват до 20 групи резултати.
Измервателният уред се захранва със стандартни батерии с размер AAA. Средно с един комплект батерии могат да се извършат 5000 измервания. Функцията за автоматично изключване помага за пестене на енергия, а индикаторът за изтощена батерия Ви уведомява кога да смените батериите.
Основни характеристики:
- Измерване на разстояния, площ и обем
- Функция с използване на Питагоровата теорема, събиране и изваждане
- Два вградени нивелира с мехурче
- До 5000 измервания с един комплект батерии
- 3-редов екран, памет за до 20 групи резултати от измерванията
| Контакт | In Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, Postal Code 102 00 |
| Адрес | Levenhuk Optics Ltd. |
| Уебсайт | https://bg.levenhuk.com/info/brands/ermenrich/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.