- Начало
- Оптични уреди и измервателни инструменти
- Ролетки
- Ermenrich
- Лазерен измерител Ermenrich Reel PRO GE40 (ID: 901026)
Ролетка Лазерен измерител Ermenrich Reel PRO GE40 86258
ID: 901026
| Тип | Ролетка |
| Unit | m2, sq. ft., sq. in. |
| Scan mode |
|
| Measurement range | 0,05–40 m |
| Measurement precision | ±2 mm |
| Volume measurement |
|
| Angle measurement |
|
| Area measurement |
|
| Laser target | 620–690 nm, <1 mW, клас 1 |
| Refference point | задна/предна (горна/долна) |
| Батерия | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Живот на батерията | > 5000 измервания |
| Размери | 17x4x11 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 86258 |
Лазерният измерител Ermenrich Reel PRO GE40 е практичен, многофункционален инструмент за строителни, ремонтни, монтажни и проектно-конструкторски работи. С него могат да се измерва разстояния до 40 метра, както и да се изчисляват площ, обем и ъгли. Когато трябва да се извършват измервания при трудни условия, функцията с използване на Питагоровата теорема ще Ви помогне да изчислите разстоянието с помощта на междинни измервания.
На екрана има 4 реда с контрастни, лесни за четене цифри. Вградената памет съхранява до 99 групи по-рано направени измервания. Уредът се захранва със стандартни батерии с размер AAA. С един комплект батерии могат да се направят около 5000 измервания. За пестене на енергия, лазерът се изключва автоматично след 30 секунди, а след 180 секунди се изключва и уредът. Уредът има индикатор за заряда на батерията.
Измервателният уред Ви предоставя възможност за извършване на единични или на непрекъснати измервания, за добавяне и изваждане на резултатите от измерванията и за промяна на точката, от която се измерва разстоянието.
Основни характеристики:
- Измерване на разстояние от 0,05 до 40 метра
- Измерване на ъгли, площ и обем; функция с използване на Питагоровата теорема
- Режим на измерване на единично разстояние или режим на непрекъснато сканиране
- 4-редов екран, просто управление с бутони
- До 5000 измервания с един комплект батерии
| Контакт | In Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, Postal Code 102 00 |
| Адрес | Levenhuk Optics Ltd. |
| Уебсайт | https://bg.levenhuk.com/info/brands/ermenrich/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.