- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Asus
- ASUS GT-AX11000 ROG TRI-BAND (ID: 190065)
Рутер ASUS GT-AX11000 ROG TRI-BAND 90IG04H0-MO3G00
изчерпано
Тип: Wireless, wired
Wireless скорост: 2.4GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024...
Wireless честота: 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2...
Антена: 8
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 190065
Характеристики
| Тип устройство | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Тип | Wireless, wired |
| Wireless скорост | 2.4GHz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, up to 1148Mbps; 5G-1Hz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, up to 4804Mbps; 5G-2Hz AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160MHz, up to 4804Mbps |
| Wireless честота | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) |
| IEEE стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN стандарт |
Ethernet
Fast Ethernet Gigabit Ethernet IEEE 802.11b IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac 2.5 Gigabit Ethernet IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Тип антена | External detachable |
| Антена | 8 |
| Процесор | 1 x 1.8 GHz |
| Line coding format | 1024 QAM, OFDMA |
| Сигурност |
MPPE
WPA-PSK WPA2-PSK WPA-Enterprise WPA2-Enterprise |
| VPN tunnels | VPN Client L2PT; VPN Client OVPN; VPN Client PPTP; VPN Server IPSec; VPN Server OVPN; VPN Server PPTP; VPN Fusion |
| Интерфейс | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.1 Gen 1: 2 x WAN / LAN: 1 x 2.5GBase-T - RJ-45 |
| Protocols |
PPTP
L2TP NTP PPPoE DHCP DDNS |
| Routing protocols | IGMPv2, IGMP, IGMPv3 |
| Софтуерни функции |
RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1
RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 4 Multi-Gig Ethernet port 2.5G/1G x1; USB 3.1 Gen 1 x 2; WPS Button Reset Button Power Button Wireless on/off Button Boost Key; 256MB NAND flash and 1GB DDR3 SDRAM; 1.8GHz quad-core processor |
| Капацитет | Guest networks: 9 |
| Вградена DRAM памет | 1024 MB |
| Вградена FLASH памет | 256 MB |
| Индикатори за състоянието |
Power
WAN LAN USB WPS Wi-Fi |
| Функции |
Firewall protection
VPN support auto-uplink (auto MDI/MDI-X) Stateful Packet Inspection (SPI) DoS attack prevention print server IPv6 support URL filtering parental control Access Point operational mode event log dual WAN connection Wi-Fi Protected Setup (WPS) RangeBooster technology IPSec passthrough static IP mode DNS proxy port forwarding ASUS AiDisk wireless bridge mode reset button IPv4 support port triggering 3G/4G USB Dongle Support VPN Server ASUS AiCloud PPTP passthrough L2TP passthrough MU-MIMO technology port filtering Roaming Assist technology beamforming technology Adaptive QoS Link Aggregation VPN client NTP client LED on/off button ROG Game Boost DMZ support Traffic Analyser ASUS AiMesh WLAN/WPS button ASUS AiProtection Pro L2TP client PPTP client IPSec server PPTP server boost key |
| Метод на захранване | External power adapter |
| Изисквано напрежение | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Опция за монтаж | Desktop |
| LED индикатори | Power x 1; Wi-Fi x 2; WAN x 1; LAN x 1; USB x 2; WPS x 1; 2.5G Port x 1 |
| Софтуер | WTFast Gamers Private Network |
| Допълнителна информация | AC Input : 110V~240V(50~60Hz); DC Output : 19 V with max. 3.42 A current |
| Съобразени стандарти |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11a IEEE 802.3ad (LACP) IEEE 802.11g IEEE 802.11n UPnP IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 24 cm |
| Тегло | 950 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 90IG04H0-MO3G00 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив