- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Asus
- ASUS RT AC58U RT AC58U Wireless AC1300 Dual Band USB3.0 Gigabit Router (ID: 501682)
Рутер ASUS RT AC58U RT AC58U Wireless AC1300 Dual Band USB3.0 Gigabit Router RT-AC58U
изчерпано
Тип: Wireless, wired
Wireless скорост: 1267 Mbps
Wireless честота: 2.4 GHz / 5 GHz
Антена: 4
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 501682
Характеристики
| Тип устройство | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Тип | Wireless, wired |
| Wireless скорост | 1267 Mbps |
| Wireless честота | 2.4 GHz / 5 GHz |
| WLAN стандарт |
Ethernet
Fast Ethernet Gigabit Ethernet IEEE 802.11b IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Тип антена | External detachable |
| Антена | 4 |
| Antenna gain | 5 dBi |
| Сигурност |
128-bit WEP
64-bit WEP WPA-PSK WPA2-PSK WPA-Enterprise |
| Интерфейс | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x 9 pin USB Type A |
| Protocols | PPTP, L2TP, FTP |
| Вградена DRAM памет | 128 MB |
| Вградена FLASH памет | 128 MB |
| Индикатори за състоянието | WAN, LAN, wireless, USB |
| Функции |
Print server
IPv6 support parental control Access Point operational mode firmware upgradable WPS ASUS AiDisk reset button IPv4 support ASUS AiCloud L2TP passthrough MU-MIMO technology Smart QoS |
| Метод на захранване | External power adapter |
| Изисквано напрежение | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Включени кабели | 1 x network cable |
| Съобразени стандарти |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac |
| Височина | 3.55 cm |
| Ширина | 20.7 cm |
| Дълбочина | 14.88 cm |
| Тегло | 395 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RT-AC58U |
Виж повече
Допълнителна информация
- Full Wi-Fi speeds on multiple devices simultaneously
Thanks to MU-MIMO technology, you can enjoy full-speed Wi-Fi on compatible devices at the same time without needing to wait for sequential transmissions. - Powerful processor
The RT-AC58U is equipped with improved WAN to LAN speed thanks to its powerful processor, ensuring responsive network performance for bandwidth-intensive tasks. - Improved Wi-Fi range
The four external high-performance antennas on the RT-AC58U improve the Wi-Fi range and multi-device performance in your home.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Asus Global PTE. LTD. 10 Changi Business Park Central 2 486030 Singapore, SG |
| Уебсайт | https://www.asus.com |
| Партньорска информация | PIC.bg е доверен партньор на Asus |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив