- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Cisco
- Cisco 1100
- CISCO ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router (ID: 331563)
Рутер CISCO ISR 1100 8 Ports Dual GE WAN Ethernet Router C1111-8P
изчерпано
Тип: Wired
WAN портове: 1x10/100Base-TX,...
LAN портове: 8x10/100/1000Base-T
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 331563
Характеристики
| Серия | Cisco 1100 |
| Серия | Cisco 1100 |
| Тип устройство | Router - 8-port switch (integrated) |
| Тип | Wired |
| Производителност | Encryption throughput: 250 Mbps |
| WLAN стандарт | No |
| Сигурност | Integrated application inspection firewall, High-performance VPNs: DMVPN, FlexVPN, GETVPN; Encrypted Traffic Analytics (ETA); Data privacy through high-speed IP Security (IPsec) 3DES and AES |
| Интерфейс | WAN / LAN: 1 x 1000Base-T/1000Base-X - RJ-45/SFP WAN: 1 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x console |
| WAN портове | 1x10/100Base-TX, 1x10/100/1000Base-T |
| LAN портове | 8x10/100/1000Base-T |
| USB портове | 1x USB 3.0 Type A host port |
| SFP-базирани портове | 1x GE/SFP combo |
| EHWIC slots | No |
| Глас | Remotely initiated data callback using voice or Short Message Service (SMS) |
| Protocols |
IPSec
PPPoE DHCP DNS L2TPv3 |
| Routing protocols |
OSPF
IS-IS RIP-1 RIP-2 BGP EIGRP HSRP DVMRP VRRP PIM-SM static IP routing IGMPv3 GRE PIM-SSM policy-based routing (PBR) MPLS Bidirectional Forwarding Detection (BFD) RSVP |
| Метод на удостоверяване | RADIUS |
| Remote management protocol | SNMP, RMON, CLI, TR-069 |
| Вградена DRAM памет | 4GB |
| Вградена FLASH памет | 4GB |
| Индикатори за състоянието | Status |
| Операционна система | Cisco IOS XE Universal |
| Функции |
CBWFQ
WRED ACL support QoS DMVPN 2T2R MIMO technology NetFlow MRC PoE-upgradable ports IPFIX CSD LISP packet aggregation A-MPDU packet aggregation A-MSDU MIB II AVC AAA DFS ERSPAN EEM |
| Метод на захранване | External power adapter |
| Консумация | 66 Watt |
| Изисквано напрежение | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Минимална работна температура | 0 °C |
| Максимална работна температура | 65 °C |
| Работна влажност | 5 - 95% (non-condensing) |
| Допълнителна информация | Optional: 4x PoE, 2x PoE+; 2x2 MIMO |
| Съобразени стандарти |
IEEE 802.3af
IEEE 802.11i IEEE 802.3ah IEEE 802.1ag IEEE 802.3at IEEE 802.11r CISPR 24 EN 61000-3-2 EN55022 ICES-003 EN 61000-3-3 EN55024 CISPR 22 CB EN 61000-6-1 EN 61000-4-4 EN 61000-4-2 EN 61000-4-3 EN 61000-4-6 EN 61000-4-5 EN 61000-4-11 FCC CFR47 Part 15 UL 60950-1 Second Edition VCCI V-3 EN 60950-1 Second Edition IEC 60950-1 Second Edition AS/NZS CISPR 22 CNS 13438 EN 301 489-7 EN 301 489-1 FCC CFR47 Part 22 FCC CFR47 Part 24 CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 Second Edition EN 300 386 EN 301 489-24 EN 301 908-1 EN 301 908-2 EN 301 511 EN 301 908-13 |
| Височина | 4.2 cm |
| Ширина | 32.3 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Тегло | 2.59 kg |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | C1111-8P |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | https://www.cisco.com/c/en/us/support/index.html |
| Адрес | Cisco International Limited 9-11 New Square Park Bedfont Lakes TW14 8HA Feltham, GB |
| Уебсайт | https://www.cisco.com/web/BG |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив