- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Cudy
- Cudy BE11000 Tri Band Wi-Fi 7, 4x2.5Gbps порт, 6x5dBi антени (ID: 824071)
Рутер Cudy BE11000 Tri Band Wi-Fi 7, 4x2.5Gbps порт, 6x5dBi антени ROUT-WR11000
Тип: Безжичен рутер
Wireless скорост: 688 MB/s, 4324 MB/s, 5764 MB/s
Wireless честота: 2.4 GHz / 5 GHz / 6GHz
Антена: 6 × фиксирани антени с висока...
WAN портове: RJ-45
LAN портове: 4 x 2.5Gbps
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 824071
Характеристики
| Тип | Безжичен рутер |
| Ethernet скорост | 2500 MB/s |
| Wireless скорост | 688 MB/s, 4324 MB/s, 5764 MB/s |
| Wireless честота | 2.4 GHz / 5 GHz / 6GHz |
| WLAN стандарт | 802.11 ax |
| Антена | 6 × фиксирани антени с висока производителност |
| Сигурност | WPS |
| Virtual Private Network | VPN Client of WireGuard, OpenVPN, etc |
| 3G / 4G | Не |
| Интерфейс | Не |
| WAN портове | RJ-45 |
| LAN портове | 4 x 2.5Gbps |
| Споделено принтиране | Не |
| Захранване | DC 12V,2A |
| Тегло | 0.124 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | ROUT-WR11000 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка