- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- MikroTik
- MikroTik RB5009UPr+S+IN (ID: 657217)
Рутер MikroTik RB5009UPr+S+IN RB5009UPr+S+IN
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 657217
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Подходящо за | За бизнеса |
| Тип | Жична |
| WLAN стандарт | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Антена | Вътрешна |
| Интерфейс | 1x USB |
| LAN портове | 8 x RJ45 10/100/1000/Gigabits |
| USB портове | USB 3.0 |
| Софтуерни функции | RouterOS v7 |
| Захранване | Passive PoE - 802.3at. 24 - 57V |
| Бутони | Reset Button |
| Охлаждане | пасивно |
| Сертификати | CE, EAC, ROHS |
| Работна температура | -40°C to 60°C |
| Температура на съхранение | -40°C~60°C (-40°F~140°F) |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | RB5009UPr+S+IN |
Рутер MikroTik RB5009UPr+S+IN
Тази версия на RB5009 има всички предимства на предишния модел: Gigabit Ethernet, 2,5 Gigabit Ethernet и 10 Gigabit SFP+ за оптична свързаност. Притежава скоростта, силата и издръжливостта. Но този път добавихме PoE-in & PoE-out на всичките осем Ethernet порта. В комбинация с 2-pin конектор и DC жак, вие получавате 10 отделни начина на захранване.
Всички опции за захранване поддържат широк диапазон на напрежение от 24 – 57 V. Въпреки това, не можете да смесвате напреженията. Ако използвате PoE изход за захранване на други устройства, платката ще избере източника с най-високо напрежение (DC жак или 2-pin конектор), за да ги захранва.
Всеки PoE изходен порт може да достави до 25 W мощност. Всички комбинирани портове са ограничени до 130 W, което трябва да е достатъчно за повечето настройки. Можете да посочите максималната налична мощност от вашите източници на захранване ръчно, ако е необходимо. Що се отнася до PoE-out функциите, новият RB5009 може да се конкурира с нашите легендарни PoE превключватели: CRS354 & CRS328. Във възможно най-малкия форм-фактор и на най-добрата цена на пазара!
Защитете вашето време на работа, защитете вашето спокойствие!
И така, какво точно се случва, ако има проблем с един от вашите източници на захранване? Ето един бърз пример: имате 24V на DC жака, 48V на 2-пиновия конектор и 57V на PoE входа. Самата платка се захранва от входа с най-високо напрежение – PoE-in. Ако има проблем, RB5009 ще се върне към второто най-високо напрежение - 2-пиновия конектор. И ако това не сработи – има опция за 24V на DC жака.
Какво ще кажете за PoE-out устройствата? Още веднъж – най-високото напрежение печели. Устройствата с PoE изход ще черпят енергия от 48V източник на 2-pin конектор. Ако това не сработи – 24V на DC жака ще влезе в действие. Платката винаги ще запазва 20W за самозахранване. Ако няма достатъчно мощност за всички изходни PoE портове, ще започне да деактивира тези с най-нисък приоритет. Можете да зададете приоритета на порта ръчно.
Еднакво подходящ, както за малки офиси, така и за големи корпоративни сървърни стаи, освен това размерите му позволяват да се монтират четири рутера от този модел в едно 1U пространство за монтиране в шкаф
С новия RB5009 искаме да дадем възможност на всички малки и средни интернет доставчици, които винаги търсят най-рентабилните и стабилни решения. Това е перфектно допълнение към нашите предишни GPEN устройства – линия от продукти, предназначени да заменят скъпите GPON решения.
С толкова много опции за захранване и издръжлив метален корпус, новият RB5009 предефинира достъпната надеждност.
Спецификации
- Код на продукта: RB5009UPr+S+IN
- Архитектура: ARM 64bit
- процесор: 88F7040
- Брой ядра на процесора: 4
- Номинална честота на процесора: 350-1400 (auto) MHz
- Switch chip model: 88E6393
- Лиценз за RouterOS: 5
- Операционна система: RouterOS (v7 only)
- Размер на RAM: 1 GB
- Размер за съхранение: 1 GB
- Тип съхранение: NAND
- MTBF: Приблизително 200'000 часа при 25°C
- Тествана околна температура: -40°C до 60°C
- IPsec хардуерно ускорение: Да
Захранване
- Брой DC входове: 3 (2-pin terminal, DC jack, PoE-IN)
- Входно напрежение на DC жак: 24-57 V
- 2-pin terminal входно напрежение: 24-57 V
- Максимална консумация на енергия: 150 W
- Максимална консумация на енергия без приставки: 15 W
- Тип охлаждане: пасивно
- PoE in: 802.3af/at (ether1), Mode B (ether2-ether8)
- PoE in входящо напрежение: 24-57 V
PoE-out
- PoE-out портове: Ether1-Ether8
- PoE-out: 802.3af/at
- Макс. изход на изходящ порт (вход 18-30 V): 640 mA
- Макс. изход на изходящ порт (вход 30-57 V): 420 mA
- Максимален общ изход (A): 2.59 A
- Общ изходен ток: 2.28
- Обща изходна мощност: 130
Ethernet
- 10/100/1000 Ethernet ports: 7
- Брой на 1G Ethernet ports с Reverse PoE (PoE-in): 7
- Брой на 2.5G Ethernet ports: 1
- Брой на 2.5G Ethernet ports с Reverse PoE (PoE-in): 1
Fiber
- SFP+ ports 1
Периферия
- Брой USB портове 1
- USB Power Reset Да
- Тип USB слот USB 3.0 type A
Други
- CPU temperature monitor: Да
- Current Monitor: Да
- PCB temperature monitor: Да
- Voltage Monitor: Да
- Сертификати: CE, EAC, ROHS
- IP: 20
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://mikrotik.com/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.