- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Netgear
- ORBI AX6000 1ROU +1 SATELL BNDL (ID: 203709)
Рутер ORBI AX6000 1ROU +1 SATELL BNDL RBK852-100EUS
изчерпано
Тип: Wireless, wired
Wireless честота: 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2...
Антена: 8
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 203709
Характеристики
| Тип устройство | Wi-Fi system - mesh |
| Тип | Wireless, wired |
| Клас | AX6000 |
| Mesh networking |
|
| Wireless честота | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) / 5 GHz (3 bands) |
| Wi-Fi components | Router, extender |
| Wi-Fi coverage | Up to 350 sq.m |
| WLAN стандарт |
Ethernet
Fast Ethernet Gigabit Ethernet IEEE 802.11b IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac 2.5 Gigabit Ethernet IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Тип антена | Internal |
| Антена | 8 |
| Процесор | 2.2 GHz |
| Line coding format | 1024 QAM |
| Сигурност | 128-bit AES |
| Интерфейс | WAN: 1 x 1G/2.5G Multi-Gig Ethernet - RJ-45 LAN: 4 x 1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 1000Base-T - RJ-45 - on extender |
| Вградена DRAM памет | 1 GB |
| Вградена FLASH памет | 512 MB |
| Функции |
Sync button
MU-MIMO technology beamforming technology gateway mode Circle Smart Parental Controls Explicit Beamforming Implicit Beamforming |
| Метод на захранване | External power adapter |
| Опция за монтаж | Desktop |
| Интелигентен асистент | Google Assistant, Alexa |
| Включени кабели | 1 x network cable - 2 m |
| Съобразени стандарти |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11a IEEE 802.11g IEEE 802.11i IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11ax |
| Височина | 25.4 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дълбочина | 7.11 cm |
| Тегло | 1.3 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | RBK852-100EUS |
Виж повече
Допълнителна информация
- Cutting edge performance
Get the ultimate experience with 12 Streams of Wi-Fi 6 and speeds up to 6Gbps. Enjoy 4K/8K UHD streaming, lag-free gaming & smooth streaming. - It's easy
Enjoying your Wi-Fi has never been easier. With the Orbi app, set up your Wi-Fi, customize your settings & enjoy your new Orbi Wi-Fi in minutes. - Gigabit speeds where you need them
Don't let your home be a maze of dead zones. Get consistent speeds everywhere with Tri-band dedicated wireless backhaul, 8 Gigabit Ethernet ports & a 2.5Gbps Internet port. - More capacity, more battery life
Don't be held back by limited capacity. Enjoy more devices simultaneously with 4X the capacity than before & improved efficiency for longer battery life.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +49 (89) 3176 4900 |
| Адрес | Konrad-Zuse-Platz 1 Munchen 81829 Germany |
| Уебсайт | http://www.netgear.com/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка