- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Teltonika
- TELTONIKA NETWORKS RUTM54 DUAL SIM and eSIM 5G ultra router TELIT version (ID: 881390)
Рутер TELTONIKA NETWORKS RUTM54 DUAL SIM and eSIM 5G ultra router TELIT version RUTM54000000
изчерпано
Тип: Wired, wireless
Wireless честота: 2.4 GHz / 5 GHz
Антена: 7
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 881390
Характеристики
| Тип устройство | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Тип | Wired, wireless |
| Производителност | Data transfer rate (Wi-Fi): 867 Mbps |
| Wireless честота | 2.4 GHz / 5 GHz |
| WLAN стандарт |
Ethernet
Fast Ethernet Gigabit Ethernet IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11ac Wave 2 PPP |
| Тип антена | External detachable |
| Антена | 7 |
| Процесор | 1 x MediaTek MIPS 1004Kc 880 MHz |
| Сигурност |
WPA3-EAP
WPA3-SAE WPA2-Enterprise PEAP WPA2-PSK AES-CCMP TKIP WPA-EAP WPA-PSK OWE EAP-TLS PKCS#12 SSL TLS IKE IKEv2 128-bit AES-CBC 192-bit AES-CBC 256-bit AES-CBC MODBUS |
| Интерфейс | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Antenna: 4 x SMA Antenna: 2 x RP-SMA - Wi-Fi Antenna: 1 x SMA - GNSS aerial USB 2.0: 1 x Type A 1 x DO - 4 pin power 1 x DI - 4 pin power |
| Protocols |
PPPoE
TCP UDP IPv4 IPv6 ICMP/IP NTP DNS HTTP HTTPs SFTP FTP SMTP ARP DHCP |
| Routing protocols |
PPPoE
BGP OSPFv2 RIP-1 RIP-2 EIGRP NHRP VRRP VXLAN VRF |
| Метод на удостоверяване | X.509 certificates, TACACS+, RADIUS, Extended Service Set ID (ESSID) |
| Remote management protocol |
SSH
Telnet SMPP MQTT HTTP HTTPS CLI TR-069 SNMP 1 SNMP 2 SNMP 3 JSON-RPC Modbus |
| Капацитет | Maximum WiFi user capacity: 150 |
| Вградена DRAM памет | 256 MB DDR3 SDRAM |
| Вградена FLASH памет | 16 MB |
| Вградени устройства |
Beidou
GPS Galileo QZSS GLONASS |
| Индикатори за състоянието |
WAN
LAN signal strength connection status power Wi-Fi |
| Modem | Wireless cellular modem |
| Max transfer rate | 3.4 Gbps |
| Операционна система | RutOS |
| Функции |
NTRIP
firmware upgradable web-based UI Teltonika RMS MQTT support email alert notification SMS alert DLMS support DNP3 outstation DNP3 station aluminium housing DMVPN SSTP client instance support WireGuard ZeroTier VPN client support GRE tunneling IPsec and tunnelling OpenVPN encryption PPTP client PPTP server OpenVPN client 802.1x authentication Web Filtering port-based VLAN VLAN Tagging DDos attack prevention digital certificates PSK random password generator SYN Flooding load balancing network backup QoS reporting and visualisation tools SQM traffic management VRF dynamic routing port forwarding static routing UPnP Access Point operational mode allow/block list Auto Cipher modes BSS transition management client separation ESSID stealth mode Fast Roaming MU-MIMO technology protected management frames station operational mode Wireless Mesh support wireless QR code generator TravelMate framed routing auto APN band management multiple PDN SIM idle protection service SIM PIN management USSD support 3GPP Release 16 SIM switching |
| Разширителни слотове | 2 (total) / 2 (free) x Mini-SIM |
| Метод на захранване | External power adapter - 18 Watt |
| Изисквано напрежение | DC 9 - 50 V |
| Опция за монтаж | DIN rail mountable, surface-mountable, wall-mountable |
| Съвместим с IoT |
|
| Аксесоари | 4 x aerials, 2 x WiFi aerials, GNSS aerial, SIM card adapter kit |
| Включени кабели | 1 x network cable - 1.5 m 1 x antenna cable - 3 m |
| Минимална работна температура | -40 °C |
| Максимална работна температура | 75 °C |
| Работна влажност | 10 - 90% (non-condensing) |
| Съобразени стандарти |
IEEE 802.3
IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.11s IEEE 802.11r IEEE 802.11v IEEE 802.11k UPnP IP30 FCC IC WEEE RoHS REACH FCC 47 CFR Part 15 Subpart B ICES-003:2020 Issue 7 NMEA UKCA EN IEC 62368-1:2020+A11:2020 IEC 62368-1:2018 EN IEC 62311:2020 EN 300 328 V2.2.2 EN 303 413 V1.2.1 EN 300 440 V2.2.1 EN 301 893 V2.1.1 EN 301 908-1 V15.2.1 EN 301 908-2 V13.1.1 EN 301 908-13 V13.2.1 EN 301 908-25 V15.1.1 EN 61000-4-2:2009 EN IEC 61000-4-3:2020 EN 61000-4-4:2012 EN 61000-4-5:2014+A1:2017 EN 61000-4-6:2014 EN IEC 61000-4-11:2020 EN 55032:2015+A1:2020+A11:2020 EN 55035:2017 + A11:2020 EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021 EN 61000-3-3:2013 + A1:2019 + A2:2021 EN 301 489-1 V2.2.3 EN 301 489-3 V2.3.2 EN 301 489-19 V2.2.1 EN 301 489-52 V1.2.1 |
| Височина | 4.42 cm |
| Ширина | 13.2 cm |
| Дълбочина | 9.5 cm |
| Тегло | 530 g |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | RUTM54000000 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Data Sheet | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив