- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- Tenda
- TENDA AC23 AC2100 WL GB (ID: 206584)
Рутер TENDA AC23 AC2100 WL GB AC23
изчерпано
Wireless скорост: 5GHz: до 1733Mbps;2.4GHz: до...
Wireless честота: Simultaneous dual band 2.4 &...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 206584
Характеристики
| Wireless скорост | 5GHz: Up to 1733Mbps;2.4GHz: Up to 300Mbps |
| Wireless честота | Simultaneous dual band 2.4 & 5GHz |
| IEEE стандарт | IEEE802.3, IEEE802.3u,IEEE802.3ab;Wireless Standards: IEEE 802.11ac wave2/a/n 5GHz; IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Сигурност | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2; Wireless Security: Enable/Disable; WPS(WiFi Protected Set-up) fast encryption |
| Интерфейс | 1 x 10/100/1000Mbps WAN port;3 x 10/100/1000Mbps LAN ports |
| Софтуерни функции | Simultaneous dual band 2.4 & 5GHz; PPPoE, Dynamic IP, Static IP; PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP(Russia); Wireless Router Mode; Universal Repeater Mode; WISP Mode; DHCP Server; DHCP Client List; DHCP Reservation |
| Захранване | Input:AC 100-240V~50/60Hz 0.6A; Output:DC 12V1.5A |
| Други характеристики | Bandwidth Control; Guest Network; IPTV; MAC Clone; Static Routing; System Log; Backup & Restore configurations; Firmware upgrade online; Firmware upgradeable via browser; Supports IPv6 |
| Размери | 238.9144.340.3mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | AC23 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Tenda Technology Tower, #1001 Int'l E-City Zhongshanyuan Road, Nanshan District, Shenzhen China 518052 |
| Уебсайт | https://www.tendacn.com/bg/default.html |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив