- Начало
- Мрежови устройства
- Рутери
- TP link
- TP-Link Archer GE800 BE19000 3-лентов (ID: 780982)
Рутер TP-Link Archer GE800 BE19000 3-лентов Archer GE800
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 780982
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Подходящо за | За бизнеса, За дома, За игри |
| Тип | 2.4GHz and 5GHz, 6GHz |
| Wireless скорост | 2.4 GHz: 1376 Mbps (802.11be), 5 GHz: 5760 Mbps (802.11be), 6 GHz: 11520 Mbps (802.11be) |
| Тип антена | фиксирани антени, вътрешни антени |
| Антена | 8× Optimally Positioned Antennas |
| IPv6 | IPv6, IPv4 |
| Сигурност |
MAC Filtering
WPA2/WPA3 QoS by Device SPI Firewall DDoS Attack Prevention Home Network Scanner HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption Local Access Control |
| Virtual Private Network | L2TP over IPsec, PPTP, OpenVPN, WireGuard VPN Server |
| USB портове | USB 3.0 |
| Мрежа за гости | 1× 6 GHz Guest Network, 2.4GHz guest network × 1, 5 GHz-2 Guest Network |
| Софтуерни функции |
Game Center
TP-Link DDNS DynDns NO-IP WAN type: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP Quality of Service QoS by Device Tether app Protocols - Supports IPv4 and IPv6 Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports NAT - Port Forwarding Port Triggering DMZ UPnP IGMP Snooping IPTV (IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN) IGMP Proxy EasyMesh Cloud Service: Auto/OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS Webpage Bridge Tag VLAN |
| Захранване | 15 V ⎓ 5 A |
| Бутони |
Power On/Off Button
LED On/off Button Reset Button Wi-Fi On WPS Button |
| Охлаждане | пасивно |
| Сертификати | FCC, CE, RoHS |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | Archer GE800 |
Рутер Wi-Fi 7 TP-Link Archer GE800 BE19000 3-лентов
- Безпрецедентен 19 Gbps Tri-Band WiFi 7 : Предоставя 11520 Mbps на 6 GHz честотна лента, 5760 Mbps на 5 GHz и 1376 Mbps на 2,4 GHz. Уверете се, че вашата мрежа е готова за интензивни игри.
- Два 10G порта за бъдеща свързаност: 2 × 10 Gbps WAN/LAN портове и 4 × 2,5 Gbps LAN портове поддържат масивна честотна лента за кабелни устройства за игри и ултра-бързи връзки, приспособяващи се към всички нужди на игрите.
- Ексклузивно ускорение за игри: Ускорете приложенията за игри, устройствата за игри, мобилните игри и сървърите за игри. Стабилизирайте връзките, минимизирайте трептенето, забавянето и пинга, като същевременно увеличавате скоростта.
- Специализиран панел за игри: Интуитивен панел за игри предоставя информация в реално време за бойната среда, състоянието на мрежата, производителността на рутера, rgb настройките, ускорените игри и съоръжения, което позволява на играчите да изготвят ефективна стратегия.
- Дизайн в стил на игра: Външен вид на стартова площадка с висока производителност, безпроблемно многоцветно осветление и оптимизирано разположение на антената осигуряват качествени връзки и жизнена атмосфера.
- TP-Link HomeShield: HomeShield осигурява стабилна антивирусна защита за сигурно игрово изживяване. Той защитава всички ваши устройства и лични данни срещу онлайн заплахи, като гарантира спокойствие по време на игра.
- Съвместимост с EasyMesh — Работи с рутери EasyMesh и разширители на обхват, за да формира безпроблемно Mesh WiFi в целия дом. Тази свързаност осигурява постоянно покритие, което позволява на геймърите да си сътрудничат ефективно и да доминират в отборни битки.

Ненадминат 19 Gbps три-лентов WIFI

Доказателство за бъдещето кабелна свързаност
Специализиран порт за игри
Автоматично приоритизира трафика на вашето игрово устройство, като ви позволява да се съсредоточите върху играта, а не да се борите за честотна лента.
2 × 10 Gbps портове
Възползвайте се от ултра-бързите скорости на вашия интернет доставчик или използвайте 10G LAN, за да осигурите до 10 пъти по-високи скорости на трансфер на данни, осигурявайки на лаптопите за игри светкавично бързо свързване, за да победите всяка игра.
4 × 2,5 Gbps LAN порта
Осигурете максимална гъвкавост и максимална производителност. Тези конфигурации поддържат огромна честотна лента за кабелни устройства за игри и ултра-бързи връзки, отговарящи на всички нужди на игрите.

Повече игра, по-малко забавяне
Подсилване на приложенията за игри с QoS
Автоматично открива и оптимизира потоците от игри, за да ускори вашите приложения за игри.
Дайте приоритет на устройствата за игри с порта за игри
Приоритетизира трафика на вашето игрово устройство, като ви позволява да се съсредоточите върху играта, а не да се борите за честотна лента.
Ускоряване на сървъра за игри от GPN
По-кратък път от геймърите до игровите сървъри, управляван от измервания в реално време.
Пренасочване на порт на играта
Изпитайте непрекъснати игрови връзки с безпроблемно пренасочване на портове, което позволява безпроблемна комуникация между вашата игрова конзола или компютър и игровия сървър.
ИЗБЕРЕТЕ ВАШЕТО ВЪЛШЕБНО ОРЪЖИЕ
За конзолни геймъри
Потопете се в епични светове
- Порт за игри
- Пренасочване на порт на играта
За компютърни геймъри
Невероятни скорости, забавление без спиране
- Порт за игри
- Подсилване на приложението за игри
- Ускоряване на сървъра за игри
За мобилни геймъри
Безпроблемна игра. Навсякъде
- Подсилване на приложението за игри

Опознайте бойното поле в реално време
Панел за игри
Получете представа и по-добър контрол върху вашата мрежа за игри с изчерпателни отчети за трафика на игри. Може да се показва трафикът за различни периоди, включително устройства и приложения. Приложението Tether ви позволява да управлявате мрежовите настройки от всяко устройство с Android или iOS.
Статистика на игрите
Независимо дали предпочитате приложението Tether или уеб интерфейса на TP-Link, можете да видите състоянието на мрежата, производителността на рутера, rgb настройките, ускорените игри и съоръженията с един поглед на ексклузивно табло за управление на играта.
Гъвкаво създаване на Mesh WiFi в целия дом
Archer GE800 е съвместим с EasyMesh. Ако имате някакви мъртви зони у дома, просто добавете още един EasyMesh рутер/разширител на обхват, за да оформите допълнително мулти-gigabit mesh WiFi в целия си дом. Край на търсенето на стабилна връзка.
WiFi Dead Zone Killer
Елиминирайте зоните със слаб сигнал с WiFi покритие за цялата къща
Интелигентен роуминг
Непрекъснато поточно предаване, когато се движите из дома си
Едно WiFi име
Край на превключването на имена на WiFi мрежи
Единно управление
Управлявайте целия си домашен WiFi от централния възел чрез приложението Tether/Web UI
Поддържайте сигурността на всички елементи
Archer GE800 разполага с HomeShield, със серия от вградени услуги за предоставяне на цялостна антивирусна защита, която гарантира вашата пълна сигурност, докато играете онлайн.
Система за предотвратяване на проникване
Предотвратяване на DDoS атаки
Блокиране на зловреден сайт
Защита на IoT устройства
Archer GE800 — Доминирайте в конкуренцията
Разопаковане на Archer GE800
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 10 Mauchly, Irvine, CA 92618 |
| Уебсайт | http://www.tp-link.us/ |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.