Сървър FUJITSU PRIMERGY RX1330 M4 E-2224 4C VFY:R1334SC320IN
изчерпано
making it ideal for applications that need higher I/O.
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 504800
Характеристики
| Тип | Server |
| Физически размер | Rack-mountable - 1U |
| Scalability | 1-way |
| Процесор | Intel Xeon E-2224 |
| Max CPU quantity | 1 |
| CPU upgradability | Upgradable |
| CPU socket | LGA1151 Socket |
| Процесор ядра | Quad-Core |
| CPU quantity | 1 |
| CPU turbo speed | 4.6 GHz |
| CPU Cache | 8 MB |
| Cache per CPU | 8 MB |
| RAM-памет | 16 GB (installed) / 64 GB (max) |
| RAM features | Unbuffered, dual channel memory architecture |
| Effective memory frequency | 2666 MHz |
| Rated memory frequency | 2666 MHz |
| RAM configuration | 1 x 16 GB |
| Тип на паметта | DDR4 SDRAM - ECC |
| Слотове за памет | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Disk type | No HDD |
| Disk controller interface | SATA 6Gb/s |
| Disk controller channels | 4 |
| RAID | 1 x SATA |
| RAID level | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| Оптично устройство | No optical drive |
| GPU interface | VGA |
| Операционна система | No operating system |
| Софтуер | ServerView |
| Мрежа | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, iSCSI |
| Network controller | Intel I210 |
| Remote management protocol | IPMI 2.0 |
| Remote management controller | Integrated Remote Management Controller (iRMC S5) |
| Ethernet портове | 2 x Gigabit Ethernet |
| Мрежови функции | Wake on LAN (WoL), PXE support |
| Интерфейс | 2 x USB 2.0 2 x USB 3.1 Gen 1 (2 in front) 2 x USB 3.1 Gen 2 1 x VGA 2 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x management - RJ-45 |
| Чипсет | Intel C246 |
| Bays | 4 (total) / 4 (free) x hot-swap 3.5" 1 (total) / 1 (free) x external 5.25" |
| Front accessible bays | 1 |
| Слотове | 1 (total) / 1 (free) x PCIe 3.0 x4 - low-profile 2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x8 - low-profile 1 (total) / 1 (free) x PCIe 3.0 x8 (x4 mode) 2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x8 |
| Hotswap slots | 4 |
| Тип на захранването | Power supply - hot-plug |
| Захранване | 450 Watt |
| Power redundancy | Optional |
| Power redundancy scheme | 1+1 (with optional power supply) |
| Installed power supplies | 1 |
| Max power supplies | 2 |
| Изисквано напрежение | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Power supply efficiency | 94% |
| Включени кабели | No power cord is included |
| Височина | 4.28 cm |
| Ширина | 48.26 cm |
| Дълбочина | 57.2 cm |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 45 °C |
| Работна влажност | 10 - 85% (non-condensing) |
| Стандарти |
FCC Class A certified
C-Tick BSMI GOST GS CB CCC RoHS WEEE cULus VCCI V-3 KC cCSAus JIS C 61000-3-2 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | VFY:R1334SC320IN |
Виж повече
Допълнителна информация
- Accelerate application performance
- Improve storage efficiency
- Maximize uptime and save energy cost
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Fujitsu A/S Lautrupvang 1, 2750 Ballerup |
| Уебсайт | https://www.fujitsu.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка