Сървър FUJITSU PRIMERGY TX1330 M5 Intel Xeon E-2336 6C VFY:T1335SC011IN
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 770276
Характеристики
| Тип | Server |
| Физически размер | Tower |
| Scalability | 1-way |
| Процесор | Intel Xeon E-2336 |
| Max CPU quantity | 1 |
| CPU upgradability | Upgradable |
| Процесор ядра | 6-core |
| CPU quantity | 1 |
| CPU turbo speed | 4.8 GHz |
| CPU Cache | 12 MB |
| Cache per CPU | 12 MB |
| CPU features | Intel Smart Cache, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| RAM-памет | 16 GB (installed) / 128 GB (max) |
| RAM form factor | DIMM 288-pin |
| RAM features | Unbuffered, single rank, dual channel memory architecture |
| Effective memory frequency | 3200 MHz |
| Rated memory frequency | 3200 MHz |
| RAM configuration | 1 x 16 GB |
| Тип на паметта | DDR4 SDRAM - ECC |
| Слотове за памет | 4 (Total) / 3 (empty) |
| Disk type | No HDD |
| Disk controller channels | 7 |
| RAID | 1 x SATA |
| Оптично устройство | No optical drive |
| GPU interface | VGA, DisplayPort |
| Софтуер | Fujitsu Software Infrastructure Manager (ISM) Essential |
| Мрежа | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Network controller | Intel I210 |
| Remote management controller | Integrated Remote Management Controller (iRMC S6) |
| Ethernet портове | 2 x Gigabit Ethernet |
| Интерфейс | 4 x USB 2.0 (4 rear) 1 x USB 3.2 Gen 1x1 (1 front) 2 x USB 3.2 Gen 1x1 (2 internal) 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 rear) 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (1 in front) 1 x VGA - DB-15 1 x DisplayPort 2 x LAN (Gigabit Ethernet) - RJ-45 1 x management (Gigabit Ethernet) - RJ-45 |
| Съвместими операционни системи |
Microsoft Windows Server 2019 Datacenter
Microsoft Windows Server 2019 Essentials Microsoft Windows Server 2019 Standard Microsoft Windows Server 2022 Datacenter Microsoft Windows Server 2022 Essentials Microsoft Windows Server 2022 Standard Red Hat Enterprise Linux 8.4 Red Hat Enterprise Linux 8.5 Red Hat Enterprise Linux 8.6 SUSE Linux Enterprise Server 15 SP3 SUSE Linux Enterprise Server 15 SP4 Univention Corporate Server 4 |
| Чипсет | Intel C256 |
| Bays | 4 (total) / 4 (free) x internal 3.5" 2 (total) / 2 (free) x internal M.2 3 (total) / 2 (free) x external 5.25" |
| Front accessible bays | 3 |
| Internal bays | 2 |
| Слотове | 2 (total) / 2 (free) x PCIe 4.0 x8 - full-height 2 (total) / 2 (free) x PCIe 3.0 x4 - full-height |
| Hotswap slots | 4 |
| Тип на захранването | Power supply - hot-plug |
| Захранване | 500 Watt |
| Installed power supplies | 1 |
| Изисквано напрежение | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Аксесоари | Power supply dummy |
| Други характеристики | Status LED |
| Език | Region: Europe |
| Височина | 45.62 cm |
| Ширина | 17.72 cm |
| Дълбочина | 52.17 cm |
| Тегло | 26.4 kg |
| Минимална работна температура | 5 °C |
| Максимална работна температура | 45 °C |
| Работна влажност | 10 - 85% (non-condensing) |
| Ниво на шум | 22 dBA |
| Стандарти |
CB
RoHS WEEE GS NRTLc/us FCC Class A certified ICES-003 NMB-003 Class A VCCI Class A JIS C 61000-3-2 EAC KC CCC RCM BSMI ErP Lot 9 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | VFY:T1335SC011IN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Fujitsu A/S Lautrupvang 1, 2750 Ballerup |
| Уебсайт | https://www.fujitsu.com/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив