Сървър HPE ProLiant Compute DL360 G12 P90000-425
очаква се
Xeon 6517P, 2x32GB-R, 8SFF, NS204i-u v2 MR408i-o, 2x1000W PS EU Server
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
128 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 889540
Характеристики
| Серия | DL320-G12 |
| Серия | DL320-G12 |
| Физически размер | 1U Rack |
| Процесор | Intel Xeon 6517P 3.20 GHz, 16-core, 72 MB Cache, 190 W |
| RAM-памет | 64 GB (2x32 GB, 6400 MT/s) |
| Слотове за памет | 32 DDR5 DIMM slots (16 per processor); DDR5; Maximum memory: 8TB with 256 GB DDR5; On-Die ECC |
| Дискова памет | None ship standard |
| Дисков контролер | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller + HPE NS204i-u v2 480GB NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device |
| Мрежа | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Порт за дистанционно управление | HPE iLO Remote Mgmt. Port at rear - 1 GbE dedicated |
| Управляем софтуер | HPE iLO7 Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download). Optional - HPE iLO7 Advanced, and HPE OneView Advanced. HPE Compute Ops Management (Optional subscription available) |
| Интерфейс | 1 VGA (Rear); Network Ports: None, embedded/onboard LOM is not available; Front iLO Service Port: 1 standard in USB Type C; 5 USB (1 front, 2 rear, 2 internal) |
| Мощност | 2x 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Съвместими операционни системи | HPE servers are designed for seamless integration with partner Operating Systems and Virtualization Software |
| Други характеристики | 3 Single-wide GPU in rear Accelerators; 7x High Performance Fans; UEFI Secure Boot and Secure Start support; Intel Software Guard Extensions (SGX) support |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | P90000-425 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив