- Начало
- Сървъри
- HP
- ML30 G11
- HPE ProLiant ML30 Gen11 6325P 3.5GHz 4c 1P 1x32GB-U 4LFF 2x960GB SSD 1x1000W PS EU Server (ID: 886780)
Сървър HPE ProLiant ML30 Gen11 6325P 3.5GHz 4c 1P 1x32GB-U 4LFF 2x960GB SSD 1x1000W PS EU Server P87463-425
очаква се след 15.04.2026
HPE ProLiant ML30 Gen11 6325P 3.5GHz 4c 1P 1x32GB-U 4LFF 2x960GB SSD 1x1000W PS EU Server
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
48 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886780
4 70900 €
/
9 21000 лв.
Допълнително избрани опции:
Характеристики
| Серия | ML30 G11 |
| Серия | ML30 G11 |
| Тип | Server |
| Физически размер | 4U Tower |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Scalability | 1-way |
| Процесор | Intel Xeon 6325P 3.50 GHz, 4-core, 12 MB Cache |
| Max CPU quantity | 1 |
| CPU upgradability | Upgradable |
| Процесор ядра | Quad-Core |
| CPU quantity | 1 |
| CPU turbo speed | 5.2 GHz |
| CPU Cache | L3 Cache - 12 MB |
| Cache per CPU | 12 MB |
| CPU features | Intel Turbo Boost Technology 2, Hyper-Threading Technology, 55W TDP |
| RAM-памет | 32 GB (1x32 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| RAM form factor | DIMM 288-pin |
| RAM features | HPE Standard Memory, unbuffered |
| Effective memory frequency | 3600 MT/s |
| Rated memory frequency | 3600 MT/s |
| RAM configuration | 1 x 32 GB |
| Тип на паметта | DDR5 SDRAM |
| Слотове за памет | 4 DIMM slots, max. 128 GB with 32 GB DDR5, HPE DDR5 Standard Memory, Unbufferred ECC |
| Дискова памет | 2x 960GB SATA 6G Read Intensive LFF LPC Multi Vendor SSD |
| Disk type | SSD |
| Дисков контролер | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| Disk controller interface | SATA 6Gb/s |
| RAID | 1 x SATA |
| RAID level | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Оптично устройство | not included as standard; ODD optional |
| GPU memory | 16 MB |
| GPU interface | DisplayPort, VGA |
| Операционна система | No operating system |
| Софтуер | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (free download) |
| Мрежа | Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Network controller | Broadcom BCM5719 |
| Remote management controller | Integrated Lights-Out 6 |
| Порт за дистанционно управление | Network port 1 is shared for production and iLO data |
| Управляем софтуер | HPE iLO6 and HPE Compute Ops Management (optional subscription available) |
| Ethernet портове | 4 x Gigabit Ethernet |
| Мрежови функции | PXE support, Wake on LAN (WoL) |
| Интерфейс | 8 USB: Front: 2x USB Type-A with 1x USB 3.2 Gen 1x1 and 1x USB 2.0 (iLO service port); Rear: 4x USB Type-A, 3.2 Gen 1x1, Internal: 2x USB 3.2 Gen 2x1 ; 4x 1GbE embedded NIC (standard on all chassis types); 1x VGA; 1x Display port |
| Мощност | 1x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Съвместими операционни системи | HPE servers are designed for seamless integration with partner Operating Systems and Virtualization Software. |
| Чипсет | Intel C262 |
| Bays | 4 (total) / 2 (free) x hot-swap 3.5" LFF |
| Слотове |
1 (total) / 1 (free) x PCIe 5.0 x16 - full-length
full-height (x16 mode processor) 1 (total) / 1 (free) x PCIe 4.0 x8 - full-length full-height (x4 mode processor) 2 (total) / 2 (free) x PCIe 4.0 x8 - half-length full-height (x4 mode PCH) 1 (total) / 1 (free) x M.2 Card (PCIe 3.0 x2/NVMe) |
| Hotswap slots | 4 |
| Тип на захранването | Power supply - hot-plug |
| Захранване | 1000 Watt |
| Power redundancy | Optional |
| Power redundancy scheme | 1+1 (with optional power supply) |
| Installed power supplies | 1 |
| Max power supplies | 2 |
| Изисквано напрежение | AC 100-120/200-240 V |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Защити | Security lock slot (cable lock sold separately), padlock eye |
| Други характеристики | 1x system fan, Integrated TPM 2.0 |
| Език |
Region: Germany
Switzerland Austria France United Kingdom Ireland Scotland |
| Височина | 36.83 cm |
| Ширина | 17.53 cm |
| Дълбочина | 47.5 cm |
| Тегло | 12.5 kg |
| Минимална работна температура | 10 °C |
| Максимална работна температура | 35 °C |
| Работна влажност | 8 - 90% RH (non-condensing) |
| Стандарти |
ACPI 6.3
UEFI 2.9 Redfish API AES Triple DES TLS v1.2 Active Directory v1.0 ASHRAE Class A4 ASHRAE Class A3 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | P87463-425 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив