- Начало
- Сървъри
- Lenovo
- LENOVO ISG ThinkSystem SR665 AMD EPYC 7302 16C 155W 3.0GHz 155W 1x32GB 2Rx4 Raid 940-8i 4GB Flash PCIe 12GB 1x750W XCC Enterprise (ID: 376132)
Сървър LENOVO ISG ThinkSystem SR665 AMD EPYC 7302 16C 155W 3.0GHz 155W 1x32GB 2Rx4 Raid 940-8i 4GB Flash PCIe 12GB 1x750W XCC Enterprise 7D2VA01LEA
изчерпано
database, big data & analytics, virtualization, virtualized desktop infrastructure (VDI), and HPC/AI workloads. Lenovo's lauded system...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
35 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 376132
Характеристики
| Тип | Server |
| Физически размер | Rack-mountable - 2U |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Scalability | 2-way |
| Процесор | AMD EPYC 7302 |
| Max CPU quantity | 2 |
| Процесор ядра | 16-core |
| CPU quantity | 1 |
| CPU turbo speed | 3.3 GHz |
| CPU Cache | L3 Cache - 128 MB |
| Cache per CPU | 128 MB |
| RAM-памет | 32 GB |
| RAM form factor | DIMM 288-pin |
| RAM features |
Registered
8-channel memory architecture TruDDR4 Patrol Scrubbing Demand Scrubbing slots 17 - 32 are available in two-processor configuration only Performance+ Memory Mode |
| Effective memory frequency | 3200 MT/s |
| Rated memory frequency | 1600 MHz |
| RAM configuration | 1 x 32 GB |
| Максимална памет | 4 TB 3DS registered |
| Тип на паметта | DDR4 SDRAM - ECC |
| Слотове за памет | 32 (Total) / 31 (empty) |
| Disk type | No HDD |
| Дисков контролер | ThinkSystem RAID 940-8i |
| Disk controller interface | SAS 12Gb/s |
| Disk controller channels | 8 |
| RAID | 1 x RAID - PCIe 4.0 x8 |
| RAID level |
RAID 0
RAID 1 RAID 5 RAID 6 RAID 10 RAID 50 RAID 60 |
| Оптично устройство | No optical drive |
| GPU memory | 16 MB |
| Операционна система | No operating system |
| Remote management protocol | SNMP 3, IPMI 2.0 |
| Remote management controller | XClarity Controller (XCC) Enterprise |
| Интерфейс | 5 x USB 3.1 Gen 1 (1 front, 3 rear, 1 internal) 1 x USB 2.0 (1 in front) 1 x VGA 1 x management - RJ-45 |
| Bays | 8 (total) / 8 (free) x hot-swap 2.5" |
| Слотове | 1 (total) / 1 (free) x PCIe 4.0 x16 / Open Compute Project mezzanine (OCP) 3.0 (open ended) 1 PCIe 4.0 x16 2 PCIe 4.0 x8 |
| Hotswap slots | 8 |
| Тип на захранването | Power supply - hot-plug |
| Захранване | 750 watt |
| Power redundancy | Optional |
| Power redundancy scheme | 1+1 (with optional power supply) |
| Installed power supplies | 1 |
| Max power supplies | 2 |
| Изисквано напрежение | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Сертификация 80 Plus | 80 PLUS Platinum |
| Аксесоари | Slide tool-less rail kit, 5 hot plug performance fans |
| Защити | Chassis intrusion switch |
| Други характеристики | Led panel |
| Език | Region: EMEA |
| Височина | 8.7 cm |
| Ширина | 44.5 cm |
| Дълбочина | 76.4 cm |
| Тегло | 38.8 kg |
| ENERGY STAR сертифициран |
|
| ENERGY STAR версия | 3.0 |
| Стандарти |
TUV GS
BSMI CNS 13438 Class A EN 61000-3-2 EN 61000-3-3 EN55024 AS/NZS 60950-1 CCC EN 60950-1 FCC Part 15 A GB 17625.1 GB 9254 Class A VCCI Class A GB 4943.1 BSMI CNS 14336-1 BIS NOM-019 EK1-ITB2000 KN35 ICES-003 issue 6 Class A AS/NZS CISPR 32 Class A KN32 Class A EN 62368-1 IEC 62368-1 EN 55032 Class A CISPR 32 Class A CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1 UL 62368-1 EN 55035 TP TC 004/2011 TP TC 020/2011 Redfish API IEC 60950-1 (CB Certificate and CB Test Report) CNS 15663 section 5 TP EAC 037/2016 EN 50581-1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | 7D2VA01LEA |
Виж повече
Допълнителна информация
- Adaptive design
The ThinkSystem SR665 is an all-purpose workhorse, adaptable to numerous enterprise workloads to address a wide range of data management solutions in hybrid data center environments. The ThinkSystem SR665 provides the expandability, networking scalability, and speed necessary to ensure that I/O-intensive workloads such as software defined networking, and grid computing do not encounter bottlenecks that reduce full enterprise efficiency. - Innovative management
Trust Lenovo ThinkShield to protect and defend your data center infrastructure from attacks, with a comprehensive end-to-end approach to security that begins with development and continues through supply chain and the full life cycle of the device.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Lenovo Global Technology HK Limited Bilding Dept, 23/F, Lincoln House, 979 Quarry Bay, HK |
| Уебсайт | http://www.lenovo.com/bg/bg/ |
| Партньорска информация | PIC.bg е PC Platinum партньор на Lenovo |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Data Sheet | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка