- Начало
- Сървърни аксесоари
- HP
- HPE 32GB Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-42-42-42 EC8 Registered Smart Memory Kit (ID: 883450)
Сървърен аксесоар HPE 32GB Dual Rank x8 DDR5-4800 CAS-42-42-42 EC8 Registered Smart Memory Kit P50311-B21
изчерпано
along with a desire to manage total cost of ownership. HPE DDR5 Smart Memory enables total server memory optimization, runs at top throughput...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 883450
Характеристики
| Тип | DDR5 |
| Тегло | 40 g |
| Материал | 8.89 cm x 1.91 cm x 19.05 cm |
| Проектиран за | HPE ProLiant DL325 Gen11, DL345 Gen11, DL385 Gen11 |
| Волтаж | 1.1 V |
| Честота | 4800 MHz |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | P50311-B21 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка