- Начало
- Сървърни шкафове
- Formrack
- Formrack 19" Wall Mounted rack 4U SOHO 512/400mm (ID: 902476)
Сървърен шкаф Formrack 19" Wall Mounted rack 4U SOHO 512/400mm SH-4U
height: 225mm, loading capacity: 50kg., tempered glass door, 19" front rails
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902476
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 512 mm x 400 mm x 225 mm |
| Internal dimensions | Inside Height: 181 mm |
| Максимално натоварване | 50 kg |
| Door type | Tempered glass, 4 mm thickness |
| Rear panel | Removable rear panel |
| Функция за заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | 19" front rails |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | The ventilation process can be provided by installing 1 ventilation module (optional) |
| Тегло | 9 kg |
| Цвят | Ral 7035 Gray |
| Други характеристики | Used in offices and where small systems are involved. Appropriate solution for installation of small video surveillance systems, announcement, network connectivity or other types of structured cabling systems |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | SH-4U |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Akcaburgaz Mah. 592. Sokak No:10 B Blok 34522 |
| Уебсайт | https://www.formrack.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие_Formrack.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка