Сървърен шкаф Formrack 19" Wall Mounted rack 9U 555/450mm GLD-9U450/ALFA-9U450
removable locking sides, height: 460mm, loading capacity: 100kg., tempered glass door, 19" front rails (back rails optionable)
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902486
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 9U |
| Размери | 555 mm x 450 mm x 460 mm |
| Internal dimensions | Inside Height: 403 mm |
| Максимално натоварване | 100 kg |
| Door type | Tempered glass, openable |
| Страничен панел | Side covers are openable, lockable and easily removable |
| Rear panel | The rear cover is made by high strength 1.5 mm DKP sheet that provides high strength with holes for wall mounting. |
| Функция за заключване | The front and side covers are lockable |
| Включени аксесоари | 19" front rails (back rails optionable) |