- Начало
- Сървърни шкафове
- Formrack
- Formrack 19" Wall Mounted rack 9U 555/450mm (ID: 902486)
Сървърен шкаф Formrack 19" Wall Mounted rack 9U 555/450mm GLD-9U450/ALFA-9U450
removable locking sides, height: 460mm, loading capacity: 100kg., tempered glass door, 19" front rails (back rails optionable)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902486
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 9U |
| Размери | 555 mm x 450 mm x 460 mm |
| Internal dimensions | Inside Height: 403 mm |
| Максимално натоварване | 100 kg |
| Door type | Tempered glass, openable |
| Страничен панел | Side covers are openable, lockable and easily removable |
| Rear panel | The rear cover is made by high strength 1.5 mm DKP sheet that provides high strength with holes for wall mounting. |
| Функция за заключване | The front and side covers are lockable |
| Включени аксесоари | 19" front rails (back rails optionable) |
| Number of sections | Single-section, 2 mounting profiles |
| Съвместими вентилатори | Ventilation is provided by cooling units with 1 or 2 fans |
| Стандарти | ROSH, CE, EN 61587-1 |
| Тегло | 16 kg |
| Цвят | Gray (Painted by impact-resistant, high strength, electrostatic Ral 7035 texture grey color) |
| Други характеристики | Cabinets have cable entries from 3 different points on the bottom frame, top frame and rear cover. If required, it can be used as a floor type by attaching a fixed foot or castor |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | GLD-9U450/ALFA-9U450 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Akcaburgaz Mah. 592. Sokak No:10 B Blok 34522 |
| Уебсайт | https://www.formrack.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка