Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 (flat pack) with glass door black WF10-2312-10B
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 (flat pack) with glass door black
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902765
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 12U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 603 mm |
| Максимално натоварване | 20 kg |
| Door type | Tempered glass |
| Функция за заключване |
| Включени аксесоари | M6 screws, Mounting bracket, Front lock |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 120mm, 110V or 230V |