- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 for self-assembly with metal door black (flat pack) (ID: 902752)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 for self-assembly with metal door black (flat pack) WF10-2312-00B
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 for self-assembly with metal door black (flat pack)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902752
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 12U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 603 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |
| Максимално натоварване | 20 kg |
| Door type | Metal |
| Функция за заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | M6 screws, Mounting bracket, Front lock |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 1 slot |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982 |
| Тегло | 8.27 kg |
| Цвят | Black, RAL9004 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WF10-2312-00B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка