Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 for self-assembly with metal door black (flat pack) WF10-2312-00B
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 12U/280x310 for self-assembly with metal door black (flat pack)
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902752
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 12U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 603 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |