Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U / 280x310 for self-assembly (flat pack) with metal door WF10-2304-00B
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902758
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 247 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |
| Максимално натоварване | 20 kg |
| Материал | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Door type | Metal; Front door thickness: 1 mm |
| Rear panel | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Функция за заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | M6 screws, Front lock |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 1 (120mm, 110V or 230V) |