- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U / 280x310 for self-assembly (flat pack) with metal door (ID: 902758)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U / 280x310 for self-assembly (flat pack) with metal door WF10-2304-00B
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902758
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 247 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |
| Максимално натоварване | 20 kg |
| Материал | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Door type | Metal; Front door thickness: 1 mm |
| Страничен панел | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Rear panel | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Функция за заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | M6 screws, Front lock |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 1 (120mm, 110V or 230V) |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, IEC297-2:1982 |
| Тегло | 4.5 kg |
| Цвят | Black |
| IP Protection | IP20 |
| Други характеристики | Weatherproof rating: IP20; Cable entry panel: Top, Bottom |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WF10-2304-00B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие _Lanberg_CE_WF01&02.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка