- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U/300x300 (flat pack) with glass door grey (ID: 902759)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U/300x300 (flat pack) with glass door grey WF11-3304-10S
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U/300x300 (flat pack) with glass door grey
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902759
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 300 mm x 300 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 231 mm |
| Максимално натоварване | 30 kg |
| Door type | Tempered glass |
| Функция за заключване |
|
| Включени аксесоари |
M6 screws
Front lock Grounding cable Mounting bracket User guide |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 2 |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2:1982, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7 |
| Тегло | 6.8 kg |
| Цвят | Gray, RAL7035 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WF11-3304-10S |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка