Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U/300x300 (flat pack) with glass door grey WF11-3304-10S
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 4U/300x300 (flat pack) with glass door grey
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902759
Характеристики
| Тип | Wall Mounting |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 300 mm x 300 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 231 mm |