Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 6U / 280x310 for self-assembly (flat pack) WF10-2306-10S
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902745
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 6U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 336 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |
| Максимално натоварване | 20 kg |
| Материал | Metal (High grade cold rolled steel, powder coated) |
| Door type | Tempered glass, 5 mm thickness |
| Rear panel | Metal (High grade cold rolled steel, powder coated) |
| Функция за заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | M6 screws, Front lock |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 1 (120mm, 110V or 230V) |