Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 6U/280x310 for self-assembly with metal door grey (flat pack) WF10-2306-00S
Lanberg rack cabinet 10" wall-mount 6U/280x310 for self-assembly with metal door grey (flat pack)
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902769
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 10" |
| Capacity (U) | 6U |
| Размери | 280 mm x 310 mm x 336 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 238 mm |