- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U / 600x1000 self-assembly flat pack (ID: 902651)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U / 600x1000 self-assembly flat pack FF01-6042-12B
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902651
Характеристики
| Тип | Free standing, Self-assembly |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 42U |
| Размери | 600 mm x 1000 mm x 2047.5 mm |
| Internal dimensions | 920 mm (Working depth) |
| Максимално натоварване | 800 kg |
| Материал | Metal |
| Door type | Tempered glass, 5 mm thickness |
| Страничен панел | Side panel thickness: 1 mm |
| Rear panel | Metal |
| Функция за заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Legs, Wheels with brake, Ventilation panel (4 fan's), M6 screws |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | yes (4) |
| Стандарти |
ANSI/EIA RS-310-D
DIN 41491/PART 1 DIN 41494/PART 7 ETSI IEC297-2:1982 |
| Тегло | 116 kg |
| Цвят | Black |
| IP Protection | IP20 |
| Други характеристики | Weatherproof rating: IP20; Mounting rails thickness: 2 mm; Other elements sheet thickness:1.2 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FF01-6042-12B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка