- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U/600x800 (flat pack) with glass door lcd grey v2 (ID: 902795)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U/600x800 (flat pack) with glass door lcd grey v2 FF01-6842-12SL
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 42U/600x800 (flat pack) with glass door lcd grey v2
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902795
Характеристики
| Тип | Free standing, Self-assembly |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 42U |
| Размери | 600 mm x 800 mm x 2121 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 690 mm |
| Максимално натоварване | 1200 kg |
| Door type | Tempered glass |
| Функция за заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари |
Grounding cable
Wheels with brake Legs Ventilation panel (4 fan's) M6 screws Thermostat Front lock Rear lock Side locks |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 4 slots |
| Стандарти |
ANSI/EIA RS-310-D
DIN 41491/PART 1 DIN 41494/PART 7 ETSI IEC297-2:1982 |
| Тегло | 117 kg |
| Цвят | Gray, RAL7035 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | FF01-6842-12SL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка