- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 19" wall-mount 4U/600x450 with perforated door grey (flat pack) (ID: 902810)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 19" wall-mount 4U/600x450 with perforated door grey (flat pack) WF01-6404-23S
Lanberg rack cabinet 19" wall-mount 4U/600x450 with perforated door grey (flat pack)
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902810
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 19'' |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 600 mm x 450 mm x 290.1 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 379.5 mm |
| Максимално натоварване | 60 kg |
| Door type | Perforation |
| Функция за заключване | Front lock, Side locks |
| Включени аксесоари |
User guide
Grounding cable M6 screws Mounting bracket Front lock Side locks Set of assembly elements |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 2 slots |
| Стандарти |
ANSI/EIA RS-310-D
DIN 41491/PART 1 DIN 41494/PART 7 ETSI IEC297-2:1982 |
| Тегло | 13 kg |
| Цвят | Gray, RAL7035 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WF01-6404-23S |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка