- Начало
- Сървърни шкафове
- Lanberg
- Lanberg rack cabinet 19" wall-mounted 4U 600 fast assembly (flat pack) black (ID: 902832)
Сървърен шкаф Lanberg rack cabinet 19" wall-mounted 4U 600 fast assembly (flat pack) black WFFA-5604-10B
Lanberg rack cabinet 19" wall-mounted 4U 600 fast assembly (flat pack) black
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
2 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902832
Характеристики
| Тип | Wall Mounting, Self-assembly |
| Rack size | 19" |
| Capacity (U) | 9U |
| Размери | 570 mm x 600 mm x 277 mm |
| Internal dimensions | Working depth: 411 mm |
| Максимално натоварване | 60 kg |
| Door type | Tempered glass |
| Функция за заключване | Front lock, Side locks |
| Включени аксесоари | M6 screws, Front lock, Side locks |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 4 slots |
| Стандарти | EIA/ECA-310-E GB, 15763.2-2005 (similar to EN 12150-1), IEC 60297-3-100:2008, IEC 60297-3-101:2004 |
| Тегло | 16 kg |
| Цвят | Black: RAL9004 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | WFFA-5604-10B |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected]. |
| Адрес | Мозина, улица Stanisława Lema 16, 62-050 Мозина, |
| Уебсайт | https://lanberg.pl/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка