Сървърен шкаф Lanberg rackmount server chassis atx 350/10 19"/4U SC01-3504-10B
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902757
Характеристики
| Тип | Server rack frame, Self-assembly |
| Rack size | 19'' |
| Capacity (U) | 4U |
| Размери | 430 mm x 350 mm x 177 mm |
| Включени аксесоари | Removable front dust filter (included) |
| Number of sections | Single-section |
| Съвместими вентилатори | 2x 120 mm |