- Начало
- Уреди за личнa грижa
- Сешоари
- Rowenta
- Rowenta HY9430E0 Hair Dryer Maestria 4 You Ultimate Experience (ID: 900204)
Сешоар Rowenta HY9430E0 Hair Dryer Maestria 4 You Ultimate Experience HY9430E0
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Степени на скорост: 3
Нива на нагряване: 3
Генератор на йони: yes
Консумация: 1800 W
Дължина на кабела: 1.8 m
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900204
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Степени на скорост | 3 |
| Нива на нагряване | 3 |
| Генератор на йони |
|
| Консумация | 1800 W |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Функция студен въздух |
|
| Концентратор на въздух | yes, 4 mm concentrator |
| Дифузер |
|
| Цвят | Forest Green & Gold |
| Други характеристики |
Automatic adjustment according to hair type
Strong air currents up to 200 km/h 6 x Accessories 1 x Hair Dryer 1 x Nozzle 1 x Diffuser 1 x Concentrator Wide Tooth Comb Root Attachment |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | HY9430E0 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | 00359 700 10 330 |
| Адрес | |
| Уебсайт | https://www.rowenta.bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка