- Начало
- Монитори и дисплеи
- Широкоформатни дисплеи
- Samsung
- Samsung 13.3" Colour E-Paper EMD 1 (ID: 899908)
Широкоформатен дисплей Samsung 13.3" Colour E-Paper EMD 1 LH13EMDIBGBXEN
Резолюция: 1200x1600
Размер: 13.3"
Mонтиране на стена (VESA): 100 x 100 mm
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
6 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899908
Характеристики
| Технология | Color E-Paper |
| Размер | 13.3" |
| Резолюция | 1200x1600 |
| Разстояние между пикселите | 4:3 native aspect ratio |
| Ъгъл на виждане | 178 / 178 |
| Вход | 2 USB Type C |
| Дистанционно управление | WiFi, Bluetooth |
| Функции | 8GB Flash Memory Size; Operation Time Support 24/7 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Размери | 305 x 238 x 18 mm |
| Други характеристики | 4600 mAh lithium-ion battery, Android, iOS |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | LH13EMDIBGBXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие Samsung LH13EMDIBGBXEN_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив