- Начало
- Монитори и дисплеи
- Широкоформатни дисплеи
- Samsung
- Samsung LFD QB24CT 24" Touch 16/7 1920x1080 350nit Tizen Black (ID: 899570)
Широкоформатен дисплей Samsung LFD QB24CT 24" Touch 16/7 1920x1080 350nit Tizen Black LH24QBCTBGCXEN
Резолюция: 1920x1080
Размер: 24" (60.96 cm)
Mонтиране на стена (VESA): 100 x 100 mm
Яркост: 250cd/m2
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
11 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 899570
Характеристики
| Технология | ADS |
| Размер | 24" (60.96 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време на реакция | 14ms |
| Разстояние между пикселите | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Яркост | 250cd/m2 |
| Ъгъл на виждане | 178° / 178° |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Вход | HDMI, USB, IR |
| Изход | Stereo Mini Jack |
| Дистанционно управление | RS232 In, RJ45 In, WiFi, Bluetooth |
| Функции | Tizen 7.0, Flash Memory Size 8GB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 100 x 100 mm |
| Стандарти | EMC Class B, IP5X |
| Размери | 547.9 x 34.6 x 33.4 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | LH24QBCTBGCXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Документи и драйвери
| Декларация за съответствие Samsung LH24QBCTBGCXEN_BG.pdf | Виж тук |
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив