- Начало
- Принтиращи устройства
- Плотери
- HP
- HP DesignJet T730 36-in Printer (ID: 185625)
Плотер HP DesignJet T730 36-in Printer F9A29D
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 185625
Характеристики
| Модел размери | 914 mm (36") |
| Вид на медията | Different types of media |
| Формат на медията |
Standard sheets: A4
A3 A2 A1 A0 (A B C D E); Sheets: 210 x 279 to 914 x 1897 mm |
| Резолюция | Up to 2400 x 1200 optimized dpi |
| Скорост | 25 sec/page on A1, 82 A1 prints per hour |
| Print технология | HP Thermal Inkjet |
| Вид на мастилото | Dye-based (C, M, Y); pigment-based (mK) |
| Number of print cartridges |
4 (Cyan
Magenta Yellow Matte Black) 1 printhead |
| Ink drop | 6 pl (C, M, Y); 12.6 pl (mK) |
| Guaranteed minimum line width | 0.02 mm (HP-GL/2 addressable) |
| Точност на линията | +/- 0.1% |
| Мрежа | Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Памет | 1GB |
| Езици за печат |
HP-GL/2
HP-RTL TIFF JPEG CALS G4 URF |
| Ширина на ролката | 279 to 914 mm |
| Поддържана дебелина на медията | Up to 0.3 mm (11.8 mil) |
| Media feed | Sheet feed, roll feed, input tray, media bin |
| Нож | automatic cutter |
| Консумативи | HP 728 Ink Cartridges (130/300 ml) |
| Съвместими операционни системи | Mac OS X and Windows |
| Гаранция | 24 месеца (12 месеца за юридическо лице / 24 месеца за физическо лице) |
| Код на продукта | F9A29D |
Виж повече
Допълнителна информация
HP DesignJet T730 e 36-инчов мастилоструен плотер с висока производителност, който ви помага да спестите време и пари. Той има компактни размери, отлична производителност и ви позволява да вършите всички ваши задачи с лекота и удобство. Този плотер ви осигурява ярки и наситени цветни тонове с безупречна точност и яркост. Той ще ви помогне да впечатлите клиентите си с разнообразни формати – A4, A3, A2, A1, A0 (A, B, C, D, E), когато презентирате проектите и графиките си. HP DesignJet T730 ще опрости и улесни всяка ваша задача и ще ви помогне да подобрите скоростта и качеството на своята работа.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | United States. Palo Alto, CA. HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 United |
| Уебсайт | http://www8.hp.com/bg/bg/home.html |
| Партньорска информация | PIC.bg е Silver Partner на HP |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка